קידום אתרים אורגני

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

בעולם השיווק קיים מושג אותו אני מאמין שלפחות כ- 90% מבעלי העסקים שמעו לכל הפחות לפחות פעם אחת. שמו של המושג הוא – קידום אתרים אורגני.

קידום אתרים אורגני, זהו קידום המקדם את האתר שלך בדפי החיפוש בגוגל בדרך טבעית לחלוטין, ללא השקעה כספית ושימוש במערכת הפרסום של Google ad-wards.

אם עדיין אין אתר אינטרנט לעסק שלך, אני ממליץ להתחיל מהשלב הראשון ולהקים אתר אינטרנט על מנת להגדיל את חשיפת העסק במנוע החיפוש הגדול בעולם, מנוע החיפוש של- GOOGLE.
לאחר שיהיה לעסק אתר תדמית/חנות חזור לכאן להמשך קריאת הפוסט.

אז כפי שהבנתם היום אני הולך לדבר איתכם בהרחבה על הקידום האורגני של אתר האינטרנט שלכם.
לפני שנתחיל אני ממליץ בחום להיפטר מכל הסחות הדעת ולהישאר ממוקדים וליישם את הנאמר בטקסט 🙂

לפני שנתחיל חשוב שתדעו שבמידה ואתם בעלי עסקים ויש ברשותכם אתר אינטרנט אותו אתם מעוניינים לקדם במנוע החיפוש של גוגל בדרך אורגנית וע"י כך לגבור על המתחרים של העסק , עליכם לדעת שאתם עומדים בפני תהליך ארוך ומפרך מאוד, העלול לקחת לעיתים גם שנים בתחומים שונים ועל מנת לעשות זאת נדרשת התערבות של אנשי מקצוע המומחים בתחום הקידום האורגני.

איך מבצעים קידום אורגני לאתר האינטרנט שלכם?

קידום אורגני לאתר האינטרנט, מתבצע ע"י העלאת תכנים שימושיים ובעלי ערך שיכולים לתת ידע והבנה לכל אדם שביקר באתר.

חשוב מאוד לציין שהתוכן שנכתב באתר, יהיה תוכן מקורי ולא חלילה תוכן מועתק מאתר מתחרה, מה שיכול לגרום למחיקת האתר שלכם ממנוע החיפוש של גוגל לצמיתות והמלצה שלי, אל תנסו זאת מכיוון שזהו עניין של זמן עד שגוגל יעלה על העתקת התוכן שלכם!

במידה והחלטתם לקדם את העסק בכוחות עצמכם וללא שימוש בבעלי מקצוע המתמחים בקידום אתרים, ראשית עליך להוריד תוסף לאתר הוורדפרס שלך שנקרא – Yoast SEO.
לאחר הורדת התוסף עליך להתקין אותו ולבצע עוד מגוון פעולות על מנת שהתוסף יותקן בהצלחה.

לאחר התקנת הפלאגין עליך לחבר את האתר ל- Google Search Console באמצעות הטמעת קוד בתבנית האתר שלך (רצוי להשתמש בבעל מקצוע על מנת לא ליצור נזק בלתי הפיך באתר שלכם).

באמצעות Google Search Console, ניתן לדעת כמה פעמים האתר שלכם נחשף בדרך אורגנית בדפי החיפוש של גוגל, כמה הקלקות היו על הלינקים לאתר שלכם, באילו מקומות אתם מדורגים לפי מילות חיפוש,
אילו שגיאות יש לכם באתר המקשים על הקוראים באתר לדוגמא גודל פונט קטן או גדול מדי, תוכן הבורח לצד ומקשה על הגולש ועוד…

עליכם לערוך מחקר מילים בתחום העיסוק של העסק וניתן לעשות זאת באמצעות – Google Ad-Wards.
באמצעות מחקר המילים ניתן לדעת על אילו מילות תוכן קיימת התחרות הגדולה ביותר, מה שכמובן מקטין את הסיכוי של האתר שלכם להגיע לדף הראשון בגוגל באותה מילת חיפוש.

ישנם עוד עשרות טיפים שיכולים לקדם את אתר האינטרנט שלכם בגוגל ומה שקיבלתם כאן הוא רק נגיעה קטנה מעולם העצום של קידום אתרים.
במידה וקידום העסק גדול עליכם ואין לכם יותר מדי זמן פנוי להשקיע על למידת קידום אתרים, אתם יכולים להיעזר בבעלי מקצוע שיעשו זאת עבורכם בהשארת פרטים ממש כאן למטה.

google search console

הצעד הראשון מתחיל כאן!

השאירו פרטים כאן למטה ונציגנו יחזור אליכם בהקדם: