עיצוב גרפי

עיצוב גרפי הוא תחום העוסק בשילוב טקסט ותמונה לשם העברת מסר מסוים של העסק, בין אם זה שיווק מוצר חדש, מבצעים או כל שירות שהעסק שלכם נותן.

אז איך זה נוגע אליכם? כמה פעמים עלה לכם רעיון מטורף שנראה כאילו הוא תלוש מהחלומות כדי לקדם את העסק שלכם אבל סביר להניח שנתקלתם במחסום/ כזה שלא מאפשר לכם להוציא אותו לפועל. במיוחד בשביל זה צוות הקריאייטיב של אלגו נמצא כאן עבורכם.

עיצוב סווטשרט
תוכן עניינים

מהו תפקידו של המעצב?

תפקידו של המעצב הוא להתאים את הצבעים, תמונות והטקסטים למסר שאתם רוצים להעביר. כך שאם תתקלו במעצב גרפי, השתדלו להעביר לו את הרעיון עם כל הפרטים המדויקים שרצים בראשכם ותנו לנו לו לבצע את העבודה עבורכם.

תחום עיצוב הגרפי בא לידי ביטוי בעיצוב של טקסטים מודפסים, עיצוב אריזות , מוצרי צריכה, כרזות, פרסום, שלטים, עימוד, עיצוב אתרי אינטרנט ועוד.

עיצוב גרפי

3 התהליכים העיקריים בעיצוב גרפי

בתחום העיצוב הגרפי קיימים חוקים רבים, פעמים רבות הלקוח אינו מודע לכמות הידע והניסיון שצריך לצבור כדי ליצור עיצוב מנצח, כל מעצב טוב יודע שללא 3 התהליכים העיקרים שעליהם אפרט בהמשך, כמעט בלתי אפשרי ליצור את החזון אותו רוצה הלקוח להוציא לפועל.

1.איפיון ותכנון

איפיון בצורה מעמיקה לכל עבודת עיצוב. ביחד עם הלקוח ננסה להבין את המסר אותו אנו רוצים להעביר באמצעות שאלות רלוונטיות היכולות לכוון את המעצבים שלנו לדיוק כמעט מושלם, הדבר מתבטא בתוצאה הסופית של המוצר.

2.הכנת סקיצות

בשלב הזה נאסוף את כל התשובות אותם ליקטנו בשלב הראשון ונהפוך מילים לתוצר ויזואלי. הורדת הפרטים ללוח השרטוטים תוכל לספק לנו סקיצות ודוגמאות אפשריות כדי להפריח חיים ביצירה עליה אנחנו עובדים ובכך הלקוח יראה את התקדמות הפרוייקט.

3.בחירת צבעים

בחירת צבעים זהו אחד השלבים הקריטיים של עיצוב גרפי, לבחירת הצבעים השפעה אדירה על פעולות הלקוח, בחירת צבע טובה יכולה לעודד רכישה או הזדהות עם השירות, בנוסף הצד של אלמנטים וטאצ'ים אישיים המתאימים לאופי הלקוח והעסק על מנת שהתוצאה תהיה מדוייקת

השאירו פרטים ומומחה לעיצוב גרפי ייצור קשר עד 24 שעות.

השירותים שלנו:

עוד צעד אחד בדרך לחנות מוצלחת!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך בהקדם

עוד צעד בדרך למיתוג מנצח

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך בהקדם

חייב דף נחיתה לעסק?

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך בהקדם

עוד צעד אחד בדרך לעיצוב מוצלח!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך בהקדם

עוד צעד בדרך לשיווק מוצלח

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך בהקדם

עוד צעד קטן בדרך לאתר מוצלח!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך בהקדם