4 דרכים לקידום העסק באופן יעיל

עסק זקוק ללקוחות, כולנו יודעים זאת, אך כדי להשיג לקוחות, אתה צריך לקדם את העסק שלכם. בימים הטובים, זה היה עניין של החלטה בין עלון, חוברת, גלויה או מודעה במקומון. אבל בעולם הדיגיטלי של היום, האפשרויות הן אינסופיות וכך גם ההזדמנויות שלכם. לכן אם תשקיעו ותקדמו את העסק שלכם, תהיו אצלו שקוצרים את הפירות, חשוב לזכור שיווק זה לא קסם, אך ללא ספק התמדה היא המפתח להכל.

תוכן עניינים

קידום העסק – איך לעשות את זה נכון?

אם אתם נאבקים למצוא את הדרכים הטובות ביותר לקידום את העסק שלכם או אפילו רק סקרנים לדעת מה האפשרויות שלכם, אתם (א) לא לבד ו- (ב) במקום הנכון. בפוסט הזה, אני הולך לחשוף לכם את 5 הדרכים היעילות ביותר לקדם את העסק שלכם, בין אם אתם עסק קטן ללא תקציב, בעלי עסקים עם תקציב מוגבל או ללא הגבלה בכלל.

עסק זקוק ללקוחות, כולנו יודעים זאת, אך כדי להשיג לקוחות, אתה צריך לקדם את העסק שלכם. בימים הטובים, זה היה עניין של החלטה בין עלון, חוברת, גלויה או מודעה במקומון. אבל בעולם הדיגיטלי של היום, האפשרויות הן אינסופיות וכך גם ההזדמנויות שלכם. לכן אם תשקיעו ותקדמו את העסק שלכם, תהיו אצלו שקוצרים את הפירות, חשוב לזכור שיווק זה לא קסם, אך ללא ספק התמדה היא המפתח להכל.

מהם הערוצים עליהם נדבר?

גוגל מיי ביזנס – Google my business

השימוש בגוגל לקידום העסק שלך כולל המון פעולות שעל פיהן גוגל מדרגת אתכם (מעל ל-200 פרמטרים) . זו אחת הדרכים הטובות ביותר לעמוד מול צרכנים שמחפשים באופן פעיל בשונה ממדיות חברתיות שבהן הלקוח נחשף אלייך באמצעות תוכן או פרסומות. אז איך תגרמו לעסק שלכם להופיע בGoogle my business?

מה ניתן להשיג באמצעות גוגל מיי-ביזנס?

פרופיל העסק שלך ב-גוגל מיי ביזנס הוא מה שמאפשר לעסק שלך להופיע בתוצאות של מפות Google, בקטע המקומי של תוצאות החיפוש של Google, וגם – כאשר מישהו מקליד את שם העסק שלך, או סוג השירותים אותם העסק מספק, גוגל יכולה למשוך את המידע מהאתר שלכם, מהרשתות חברתיות ועל כן יציג אותו לגולש. המיקום בו יופיע העסק הוא לוח הידע בצד ימין בתוצאות החיפוש, ככל שגוגל משתפרת יותר ויותר בהענקת תוצאותיה למיקום המחפש, עליכם לדאוג שאתם מופיעים שם ולא מפספסים לקוחות!

המפתח לשימוש בפרופיל העסק שלכם לקידום העסק הוא לאמת את הבעלות על הרישום שלך דרך החשבון. לאחר שתהיה לכם בעלות, תוכל לבצע אופטימיזציה של הרישום שלך כדי להופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש ולחיפושים רלוונטיים יותר.

חשוב לזכור! באמצעות גוגל ביזנס העסק מקדם את עצמו באופן עצמאי 24/7. בנוסף ניתן לנצל את השימוש באופן אפקטיבי ולפרסם פוסטים ישירות ברישום שלך בגוגל להציב מבצעים אטרקטיביים בפני הקהל שלך בזמן שבו יש להם כוונות גבוהות לקנות כגון "30% הנחה למצטרפים חדשים", או "מבצע 1+1" ועוד אין ספור אפשרויות, הכל תלוי בכם ובאסטרטגיית תוכן שקבעתם לשיווק העסק.

אתר אינטרנט לעסק – מצרך חובה!

אתר אינטרנט הוא מוצר שיווקי חובה בכל עסק, לא משנה עד כמה העסק או הלקוחות שלך מיושנים ועדיין משתמשים בפלייר כדי ליצור קשר, אתר אינטרנט הוא נקודת המוצא עבור לקוחות קיימים ופוטנציאליים. לקוחות יכולים למצוא את העסק במדיה החברתית או בגוגל, אבל מיד לאחר מכן הם ירצו להיכנס לאתר שלכם ולהתחיל לחקור עליכם, מי אתם, מה אתם עושים ומה עשיתם עד כה.

אתר אינטרנט שבנוי היטב משמש לקידום העסק שלך מסביב לשעון. אתר מצוין לא רק משמש ככלי קידום מכירות בפני עצמו – הוא מספר את הסיפור של העסק שלך ומה שאתה מציע, מספק מידע ליצירת קשר ומשקף את האישיות והמאפיינים הייחודיים של המותג שלך – אלא הוא גם חיוני למדידה ושיפור ההצלחה של טקטיקות קידום מכירות אחרות שלך.

ניקח לדוגמה סיטואציה כאשר אתה מפעיל מודעות, אתה צריך דפי נחיתה, שהם חלק בלתי נפרד מקידום העסק והאתר. אם אתם מתלבטים ולא יודעים מה ההבדל בין דף נחיתה לאתר, לחצו כאן

כאשר אתה מפרסם מידע מועיל במדיה חברתית, חייב לקשר את התוכן אל האתר שלכם. כשכל ערוצי השיווק שלך זורמים לאתר העסקי, אתם יכולים להשתמש בניתוח כדי לראות אילו אסטרטגיות עובדות בצורה הטובה ביותר ולקבל תובנות שלא יסולא בפז על הקהל שלך. איך עושים זאת? באמצעות שני כלים יעילים:

למרות שישנם פתרונות חינמיים לחלוטין להקמה של אתר אינטרנט עבור העסק שלך, כמעט בהכרח תצטרך לעבור לצורה כלשהי של אתר בתשלום אם אתה רציני לגבי קידום העסק שלך. בעל שם דומיין משלך, מראה ותחושה מקצועיים, והיכולת להרחיב ולהוסיף תכונות לפי הצורך, כולם חיוניים לצמיחה.

מקום ראשון בגוגל תחת הביטוי מיתוג עסקי לוגו

יצירת תוכן (בלוג, ניוזלטר, מדריכים)

בלוג – יש לכם בלוג? מעולה! פרסמו מאמרים המראים את המומחיות, הנגישות והרצון האמיתי שלכם לעזור לקהל שלך, בלוג הוא ללא ספק הכלי הקידום המושלם לעסק. בלוג איכותי מאפשר לכם להתקדם בדירוג של גוגל, ככל שהתוכן שלך יותר אטרקטיבי, גוגל מציב אותך במקומות הראשונים. בנוסף להניח שהפוסטים בבלוג שלך יבחנו על ידי אתרים אמינים אחרים שיזכירו ויקשרו חזרה לאתר שלכם או בעדכונים.

דיוור אלקטרוני – דואר אלקטרוני הוא אחד הכלים היעילים ביותר לשיווק העסק, הכינו מדריכים, מאמרים או כל דבר שיכול לקדם את קהל היעד שלכם, שתפו את המידע ובתמורה קבלו את המייל על מנת לשלוח מסרים ישירים ללקוחות.

מדריכים להורדה – מדריכים להורדה מאפשרים לכם לאסוף לידים, באמצעות שיתוף תוכן חינמי ניתן לאסוף עשרות כתובות מיילים של לקוחות פוטנציאלים המחפשים את החומרים שלכם, השקיעו בפרטים הקטנים והתוצאות לא יאחרו להגיע.

כמובן שכיום קיימים עוד הרבה שיטות יעילות ואפקטיביות לשיתוף תוכן, אך ללא ספק 3 הכלים האלו יעזרו לכם לקדם את העסק בתחילת דרכו.

קידום באמצעות סרטוני וידאו

שיווק וידאו הוא דרך מצוינת לקדם את העסק שלך, יוטיוב מאפשר לך לעשות זאת בחינם! קידום העסק שלך באמצעות YouTube הוא דרך יעילה לעזור ללקוחות פוטנציאליים או לקוחות להתחבר לעסק שלך. חיבור סרטון סקירה מהיר של העסק שלך ולאחר מכן העלאתו ליוטיוב נותן לך כלי מכירות נחמד שתוכל לפרסם בדף הבית של האתר שלך או להפיץ במיילים ללקוחות פוטנציאליים. חשוב לזכור! נסו לחשוב מה אתם הייתם מחפשים לו הייתם הלקוחות, על סמך כך תיצרו את הכותרות, התיוגים ושאר המידע הכלול בסרטון.

טיפ קטן: ניתן גם לפרסם סרטונים חינוכיים, מדריכים או הדרכה בערוץ YouTube שלך כדי להתגלות על ידי אנשים שמחפשים את מה שהעסק שלך מציע, יש הרבה אפשרויות סבירות בחוץ ליצירת סרטונים; פשוט בדוק את הפוסט שלנו על סרטוני עשה זאת בעצמך בבית. אתה יכול גם להוסיף סרטונים לפוסטים בבלוג שלך שיכולים לשפר את איכות ה-SEO שלהם.

סיכום

קידום העסק זוהי משימה שלא נגמרת ביום, את התוצאות לא ניתן לראות בטווח הזמן המידי, אבל במידה ותשקיעו, תיצרו תוכן איכותי, תנצלו כל אפשרות קטנה לקדם את העסק שלכם, התוצאות לא יאחרו לבוא, עבודה קשה משתלמת. מתקשים ולא יודעים מאיפה להתחיל? בכל עת אלגו-קריאייטיב עומדים לשירותיכם, לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לעדכונים ומאמרים נוספים הצטרפו עכשיו!
למאמרים נוספים הצטרפו עכשיו!
error: התוכן שאתה מנסה להעתיק מוגן בזכויות יוצרים, ראה הוזהרת.

שמחים לעמוד לשירותכם בכל עת!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שמחים לעמוד לשירותכם בכל עת!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם